06.01.2015 20:46

Halové okresní přebory v minitenise a babytenise

O víkendu uspořádal náš klub halové přebory v babytenise (3.1.) a minitenise (4.1.). Oba turnaje byly otevřené a zúčastnilo se jich i mnoho dětí z mimolomouckých regionů.

Velmi dobře obsazený byl babytenisový turnaj, do něhož jsme z kapacitních důvodů mohli přijmout "jen" 32 dětí. Do finále se po dvanácti hodinách trvání turnaje probojovali Maxim Mrva a Josef Sedlář, který z něj nakonec vyšel vítězně. Oba hráči trénují v Prostějově. Z našich hráčů dopadl nejlépe Adam Stejskal, který skončil na 5.-8. místě.

Zleva: vítěz Josef Sedlář, semifinalisté Josef Horáček a Jakub Vrtěna, finalista Maxim Mrva

 

Nedělního turnaje v minitenise se zúčastnilo 19 dětí. Všechny děti z naší klubové školičky, které se do turnaje zapojily, si vyzkoušely turnajové prostředí poprvé a v konkurenci ostřílených borců příliš neuspěly. Získaly však první zkušenosti, které nepochybně časem zúročí. Finalisté Marek Čech (1. místo) a Tobiáš Čank (2. místo), ale i semifinalisté František Hloušek a Barbora Veselá předváděli na svůj věk vynikají hru.

Zleva: semifinalisté Barbora Veselá a František Hloušek, vítěz Marek Čech a finalista Tobiáš Čank.

 

Účastníci halového přeboru v minitenise

 

Turnaj za klub organizovali Vojtěch Častulík a Jiří Hrabal, pomáhali též Ivo Paštika a Karel Fuglík.

 

—————

Zpět


Kontakt

TK Milo Olomouc

Na střelnici 37
779 00 Olomouc


Nafukovací hala v areále 1:
772 721 581
(rezervace)

Správce v areálu I:
772 721 580

Správce v areálu II:
772 721 581

Badminton:
728 071 720

Telefon na účetní:
776 679 095