13.12.2015 15:14

Individuální úspěchy našich hráčů!

Na začátku zimní sezóny již naši mladí hráči přivezli řadu cenných úspěchů - mimo jiné:

V babytenise má náš klub úspěšné reprezantanty především v Adamu Stejskalovi, Tomáši Mohaplovi a Julii Paštikové.

Áďa Stejskal (2007) je opravdový bourák! Po nedávném titulu z Ostravy a třetím místu z Rožnova přivezl včera na Milo titul z Brna!

Fotka uživatele TK Milo Olomouc.

Julie Paštiková (2008) sice do kategorie babytenisu teprve vstoupila, ale úspěchy už sbírá nemalé! Po 4. místu v Ostravě, 2. místu v Chocni, dnes získala 5. místo v Brně

Výborného výsledku dosáhl 14.11. na olomouckém turnaji v babytenise také náš Tomáš Mohapl (2007), který mezi 33 konkurenty obsadil vynikající 4. místo!

V kategorii staršího žactva náš klub skvěle reprezentoval na dobře obsazeném turnaji ve Valašském Meziříčí Radek Adam Divila. O Ráďovi je známo, že je výborný deblista, což prokázal, jak nejlépe mohl: turnaj se svým spoluhráčem Janem Nedvídkem vyhrál! A kvality potvrdil svou semifinálovou účastí i ve dvouhře. Gratulujeme!

Ač věkem ještě starší žačka, Valentýna Paštiková začíná sbírat poháry už i v dorostenecké kategorii. Na turnaji v Zábřehu se v prvním prosincovém víkendu probojovala až do finále, v němž po dvouhodinovém urputném boji podlehla o dva roky starší soupeřce těsným výsledkem 4:6, 6:3, 7:10.

Všem našim mladým hráčům gratulujeme a držíme palce!